Studium v zahraničí

− ONLINE −

Střední školy a univerzity v zahraničí

JK Education nabízí komplexní poradenský servis v oblasti studia v zahraničí na internátních středních školách a univerzitách zejména v USA, Kanadě a Evropě. Vybírat můžete z rozsáhlého portfolia partnerských škol, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Náš tým vás provede celým přijímacím procesem – od výběru školy až po přípravu na přijímací proces a bude k dispozici i po celou dobu studia, takže se kdykoli budete mít na koho obrátit.

Studium na zahraničních školách lze začít v září 2021. Registrujte se co nejdříve.

Studiem v zahraničí získáte

Kvalitní vzdělání

Internátní střední školy patří dlouhodobě k nejkvalitnějším typům zahraničního studia, zatímco zejména americké univerzity se drží na předních příčkách mezinárodních hodnocení.

Kvalitní studium

Studium v zahraničí zejména díky kvalitě studia otevírá možnost studovat na univerzitách po celém světě a zahraniční univerzity poskytují obrovskou kariérní výhodu. Zároveň díky izolovaným kampusům nabízejí v době pandemie bezpečnější prostředí než školy u nás.

Perfektní znalost jazyka

Výuka na školách probíhá samozřejmě plně v angličtině a zejména střední školy nabízí svým zahraničním studentům kurzy ESL (angličtina jako druhý jazyk).

JIŽ 8 LET VÁM POMÁHÁME SE STUDIEM V ZAHRANIČÍ

Střední školy

V JK Education máme za cíl zajistit studentům nejen kvalitní vzdělání, ale hlavně jim pomoci vybrat právě takovou školu, která nejlépe odpovídá jejich cílům, zájmům a ambicím. Abychom toho docílili, navázali jsme partnerskou spolupráci s desítkami soukromých internátních škol z USA, Kanady a Evropy. Našim studentům pomáháme také se žádostí o stipendia nebo finanční podporu.

Univerzity

Poskytujeme zájemcům o studium na amerických, kanadských a evropských univerzitách vysoce kvalitní poradenské služby. Doporučíme vám vhodnou univerzitu a budeme vám asistovat při žádosti o finanční podporu a zajistíme přípravu na zkoušky SAT nebo TOEFL.

Naši studenti byli úspěšně přijati na prestižní univerzity jako University of California Berkeley, Boston College, University of South Carolina, dále například na Lynn University, University of Tampa, Farfield University a mnoho dalších

Kompletní poradenský servis

Pomoc s výběrem školy

Za 8 let existence jsme do zahraničí poslali stovky studentů. Pomůžeme najít tu správnou školu i pro vás.

Žádost
o finanční podporu

Našim perspektivním studentům pomáháme se žádostí o sportovní, akademická a další stipendia nebo finanční podporu jak na středních, tak vysokých školách.

Přijímací proces

Náš tým vám pomůže připravit se na schůzky se školami, provede vás celým přijímacím i vízovým procesem a bude vám stále k dispozici i při studiu v zahraničí.

JAK TO FUNGUJE?

NÁŠ TÝM

Tým, který vás bude provázet po celou dobu, je složen ze specialistů ve svém oboru s několikaletými zkušenostmi. Pomůžeme vám s přípravou na schůzky se školami, přijímací řízení, vízový proces i samotnou cestou do zahraničí. Samozřejmostí je i asistence po celou dobu studia a následná pomoc s nostrifikací (proces uznání diplomy ze zahraniční střední školy.)
Tereza Kanalošová

Tereza Kanalošová

Střední školy v zahraničí
Tereza zná přijímací proces na zahraničních středních školách z pohledu studenta. S JK Education před několika lety vyjela studovat na Hawai’i Preparatory Academy, což je naše dlouholetá partnerská internátní škola. Tereza chtěla po návratu pomáhat svým vrstevníkům získat stejnou zkušenost, jako má ona, a začala pracovat v JK Education. Studentům JK Education asistuje už přes 4 roky. Díky vlastním zkušenostem dokáže našim klientům poradit nejen s výběrem školy, přijímacím procesem a vízy, ale třeba i s tím, jak si zvyknout na úplně nové prostředí nebo jak skloubit školní rozvrh s časově náročnými mimoškolními aktivitami.
Michaela Bartáková

Michaela Bartáková

Univerzity v zahraničí
Michaela je specialistkou na univerzitní vzdělání v zahraničí, která úspěšně pomohla vybrat univerzitu v zahraničí řadě našich studentů. Stará se také o nastavování partnerských vztahů s univerzitami. Díky tomu dobře zná jejich zástupce i postupy. Perfektně rozumí přijímacím procesům na vysokých školách v zahraničí a je tak zárukou toho, že při přípravě nic nepodceníte.

Partnerské školy

Prohlédněte si nabídku našich partnerských škol. S jejich zástupci se pravidelně setkáváme a s mnohými spolupracujeme již několik let. Máme velice dobrý přehled o tom, co se na školách aktuálně děje, a tak se můžeme zaručit za kvalitu všech našich partnerských škol.

Nezaujala vás žádná z našich nejbližších partnerských škol? V minulosti jsme pomohli našim studentům dostat se na více než 100 dalších škol z našeho portfolia. Pokud se chcete informovat o dalších školách, krátkodobých programech nebo třeba letních školách, kontaktujte nás na study@jkeducation.cz. V předmětu e-mailu uveďte, zda se váš dotaz týká středních škol nebo univerzit.

Filtr
USA
Kanada
Evropa
Austrálie